ANASAYFA / ÜRÜNLER / SAĞLIĞINIZ

SAĞLIĞINIZ

Özel Sağlık Sigortası

Sağlığınız bizim için en önemli nokta. Sizler için büyük risk ve maliyet oluşturan, hayatınızın her anında, yenileme garantili olarak A'dan Z'ye teminat altına alıyoruz. Tüm Sağlık paketleri içerisinde sağlığınızı ve bütçenizi yormadan seçim yapabilirsiniz. Sağlık sigortanızı hesaplamak için tıklayın. Sizlere en uygun teklifi verebilmemiz için bilgilerinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.

Tamamlayıcı Sağlık Poliçesi

SGK tarafından kapsam altına alınan genel sağlık sigortalısı ve bakmakla yükümlü olduğu kişilerin,sigorta şirketleri ve Sosyal Güvenlik Kurumu ile sözleşmeli sağlık hizmeti veren poliklinik ve hastanelerinden sağlık hizmeti alırken oluşabilecek ilave ücretlerin Sağlık Sigortası Genel Şartları ve şirketlerin özel şartları dahilinde teminat altına alınmıştır. Tamamlayıcı Sağlık poliçenizi hesaplamak için tıklayın.

Kritik Hastalık Sigortası

Hastalığın nerede, ne zaman ve kimin karşısına çıkacağını bilmek mümkün değil. Buradan yola çıkarak sizleri kritik hastalıklar poliçesiyle beklenmedik durumlara karşı güvence altına almakta.

Miyokard infarktüsü ( Kalp Krizi) , hastalık sonucu inme, kanser, koroner damar hastalığı sonucu yapılan açık kalp ameliyetı, böbrek yetmezliği, kol ve bacak kaybı, multiple sclerosis, kalp kapakçığı değişimi, işitme kaybı, motor nöron hastalığı, büyük yanıklar, körlük ve organ nakilleri gibi rahatsızlıkların gerçekleşmesi durumunda poliçede belirlenmiş olan teminat limiti sigortalıya ödenir.

20-65 yaş aralığındaysanız Kritik Hastalıklar Sigortası sahibi olabilirsiniz.

0224 222 68 68
teknik@sigortif.com
Altınova Mh. Buttim İş Merkezi
B Blok No :424/5 Büro No:1152 Osmangazi / BURSA

ÜRÜNLER


Trafik Sigortası
Kasko
Sağlık Sigortası
Hayat Sigortası
Konut Sigortası
Dask
Bireysel Emeklilik
İş Yeri Sigortası